Кои сме ние

За нас

VKPAK е компанија за машини за пакување специјализирана за производство, производство, продажба и пост-продажни услуги. Компаниите се придржуваат до деловната филозофија „квалитет на опстанок, углед и развој“. Произведената автоматска машина за пакување има карактеристики на разумен дизајн и лесно ракување. Производите се широко користени во прехранбената, хемиската, дневните потреби, хардверските делови и другите индустрии за пакување. Компанијата се потпира на духот на „добра волја“. Пионерски и иновативен, посветен на обезбедување на одлични машини и опрема за пакување, создавање вредност за клиентите и растење со вас.

Врз основа на принципот „центрирано на клиентите“, воспоставивме долгорочно пријателско партнерство со нашите клиенти со модерен менаџмент, висококвалитетни производи, разумна цена, сеопфатна услуга по продажбата и добра репутација за да обезбедиме квалитет за повеќето производители производи со разумни трошоци. (повеќе…)

Што правиме

Главни производи

Машина за пакување со мала кесичка за течна паста

Машина за пакување кесички е прекрасна мала машина за пакување кесички. Широко се користи за сос, кафе, житарки, шампон, домати...

Вертикална машина за пакување торбичка во прав

Погоден за млеко во прав, брашно, млечен чај во прав, скроб, ароматичен прав, протеински прав, градежен прав, хемиски прав итн.

Машина за пакување со сос од течна паста

Автоматска ротациона машина за пакување со пумпа за течност или сос, Погодна за пакување за разни видови течни производи за полнење, како...

Машина за пакување на кеси со хоризонтална блика

Оваа серија е специјално дизајнирана за потребите на стоечки торбички со директни вшмукувачки млазници и има флексибилни функционални апликации,...

Серво моторна машина за пакување кеси за перница

Опремата главно се користи во салфетка, сапун, електричен калем против комарци, фармацевтски и индустриски делови, единечни или зрнести блокови, рефус...

Опрема за пакување Doypack торбичка за застанување

Оваа машина за полнење на торбичка за блискост е специјално дизајнирана за потребите на торбата со врвен излив и има флексибилни...

Како Контактирајте со нас