Контактирајте не


Контакт Инфо

  • Шангај BaZhou Industrial Co., Ltd.
  • Тел: +86-21-34710825
  • Факс: +86-21-34710825
  • WhatsApp: +86-13501931030
  • Е-пошта: [email protected]
  • Додај: Источна фабрика, бр. 2009, патот Ксупан, град Ксуханг, област Џијадинг, Шангај, 201808 година, Кина.